Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] [Autorski skrypt] TabRank - Statystyki na tabie i nie tylko!


xCrysiSx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Reklama
< -

< -

< -

<-




TabRank

Najnowsza wersja: 1.2

Autor: xCrysiSx

Skrypt działa na pluginie Skript 2.0 beta_10

Opis:

Łatwy w obsłudze skrypt na statystyki na tabie i nie tylko!

ChangeLog:

TabRank 1.0:

DL:

http://pastebin.com/KmwgXeQc

TabRank 1.1:

DL:

http://pastebin.com/3iqfd4Sz

TabRank 1.2:

DL:

http://pastebin.com/jQD75uER

Funkcje:

- Możliwość ustawiania dropu z graczy na procenty

- Zapisywanie śmierci i zabójstw gracza

- Dostawanie 1 lvl za zabicie a tracenie za śmierć

- Możliwość sprawdzania swoich statystyk pod komendą

- Możliwość resetowania statystyk wszystkich graczy

Komendy:

/ranking- Statystyki gracza

/tabrank resetuj - Resetowanie statystyk wszystkich graczy

/tabrank autor - Informacje o autorze skryptu

Permissions:

tabrank.resetuj - Dostęp do resetowania statystyk wszystkich graczy

Bugs:

- Skrypt działa poprawnie tylko z pluginem Skript w wersji 2.0 beta_10

Pomogłem Miałem Rację ?


 


Liczę na LIKE!


 


Jestem w trakcje tworzenia mojego servera Survival + Gildie (info wkrótce)

Opublikowano

@UP, sorka ale maszyna padła na której stał nasz server do testów i chwilowo nie mogę zrobić ss'ów jeżeli będę miał czas a nasz dedyk będzie działał to postaram się wrzucić.



@Poprawka, naprawiony chat i dodane pełne usuwanie statystyk

Pomogłem Miałem Rację ?


 


Liczę na LIKE!


 


Jestem w trakcje tworzenia mojego servera Survival + Gildie (info wkrótce)

Opublikowano

Sam byś pewnie takiego nie zrobił.

 

@topic

Wrzuć ss'y, jeśli masz problem z dedykiem to poproś kogoś albo sam zrób sobie serwer na hamachi, dużej wiedzy to nie wymaga.

Chyba kpisz...

Opublikowano

Chyba kpisz...

Jeżeli uważasz się za takiego znawce (profesjonalistę) to napisz lepszy skrypt. Bo moim zdaniem jesteś śmieszny, obrażając kogoś kto pisze proste skrypty.

Pomogłem Miałem Rację ?


 


Liczę na LIKE!


 


Jestem w trakcje tworzenia mojego servera Survival + Gildie (info wkrótce)

Opublikowano

Nie widzę tu żadnego kodu odpowiadającego za pojawianie się czegolowiek w tabeli TAB...

 

Możesz zaprezentować SS ?

Opublikowano

No cóż, zapowiadało się super, a wyszło jak zwykle.

 

13ah.png

Jutro postaram się to ogarnąć :)

 

Dodaj jakies ss'y a tak to to poradnik jest spoczko.

@Up masz ss z tego skryptu :)

Pomogłem Miałem Rację ?


 


Liczę na LIKE!


 


Jestem w trakcje tworzenia mojego servera Survival + Gildie (info wkrótce)

Opublikowano

Jeżeli uważasz się za takiego znawce (profesjonalistę) to napisz lepszy skrypt. Bo moim zdaniem jesteś śmieszny, obrażając kogoś kto pisze proste skrypty.

Ja się nie chcę kłócić bo wiedz że szanuję każdego człowieka ale chciałem powiedzieć że trochę to za proste :)

Opublikowano

Ja się nie chcę kłócić bo wiedz że szanuję każdego człowieka ale chciałem powiedzieć że trochę to za proste :)

A ja ci pisałem że jeżeli uważasz się za profesjonalistę napisz to lepiej a nie pokazujesz swój poziom inteligenci popisując się że znasz się lepiej.

Pomogłem Miałem Rację ?


 


Liczę na LIKE!


 


Jestem w trakcje tworzenia mojego servera Survival + Gildie (info wkrótce)

Opublikowano

@Update 1.2 # Zostało poprawionych parę rzeczy, a co do tego skryptu to aby działał poprawnie należy mieć plugin Skript w wersji 2.0 beta_10.

Pomogłem Miałem Rację ?


 


Liczę na LIKE!


 


Jestem w trakcje tworzenia mojego servera Survival + Gildie (info wkrótce)

Opublikowano

O to ss'y ze skryptu:

http://46355433510137767268.png

 

http://14341787838760737647.png

 

PS: Niestety tab aktualizuje się dopiero po przelogowaniu

Pomogłem Miałem Rację ?


 


Liczę na LIKE!


 


Jestem w trakcje tworzenia mojego servera Survival + Gildie (info wkrótce)

Opublikowano

Macie jakieś pomysły na skrypty ? Zapraszam na pw!

Pomogłem Miałem Rację ?


 


Liczę na LIKE!


 


Jestem w trakcje tworzenia mojego servera Survival + Gildie (info wkrótce)

Opublikowano

Nawet ładnie ;) Liczę na więcej takich z twojej strony.

 

Pozdrawiam.

Chcesz pogadać ze mną!? Jak tak to TS: ts3.polserw.pl:1234

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...